KIVANÇ HOTEL’E HOŞGELDİNİZ

Kıvanç  Suites  Yalıkavak; sıcacık bir aile ortamı, güler yüzlü servisi, rengarenk çiçekleri ve dalından koparıp yiyebileceğiniz çeşitli meyve ağaçları ile bezenmiş tamamı çim olan bahçesi, yerel Bodrum mimari tarzını en güzel şekilde yansıtan taş binaları ile siz misafirlerimizin tatillerini en mükemmel şekilde geçirebileceği şirin bir butik oteldir. Tesisin içe dönük tasarlanmış yerleşim planı sayesinde misafirlerimiz kendilerini, olumsuz görüntü ve gürültüden soyutlanmış, tamamen mavi ve yeşilin kucaklaştığı bohem bir ortamda bulunmaktadır.

Kıvanç  Suites  Yalıkavak; Denize sıfır olup, hemen önünde yer alan plajda misafirlerimiz için ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle birlikte sürekli yiyecek ve içecek servisi sunulmaktadır.

12 ay açık olan tesisimizin binalarının orijinal taş yapı olması, estetik güzelliğin yanı sıra yalıtım özelliği ile yazın ferahlık, kışın ise rutubetsiz bir ortam sunmaktadır. Yalıkavak koyunun tam orta noktasında bulunan tesisin bu konumu sayesinde denizden gelen serin esinti en sıcak yaz günlerinde bile doğal bir serinlik sağlamaktadır. Bahçenin denize yakın tarafında dut ağaçlarının gölgesinde serinleyip sohbet ederken, elinizi uzatarak enfes mor dutların tadına bakmak da mümkündür.

Sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil için…

 

Comments are closed.